حریم خصوصی و محرمانگی

گالری آراکوآرت با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های آراکوارت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و شماره تماس لازم است.
گالری آراکو ارت حریم خصوصی کاربران و مخاطبان سایتش را محترم شمرده و از اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند محافظت می‏‌کند. آراکو‌آرت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربرانش دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما را از سایت توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ARAKO ART.COM، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

 

گالری آرت آسو بهرامی برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی ممکن است از اطلاعات شما استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیف‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند. البته این حق برای شما وجود دارد که در صورت عدم تمایل به دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها، عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنید. لغو نکردن عضویت، به منزله موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض تلقی می‌شود.

نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید:

** آدرس ایمیل و شماره تلفن رسمی سایت برای ارسال پیام و ایمیل به شما، منحصر به موارد فوق است. دریافت پیام و ایمیل از هرگونه شماره یا آدرس ایمیل دیگری، سواستفاده از نام آراکو بوده و شما می‌توانید در این زمینه ما را از طریق ایمیل arakoart.ir@gmail.com مطلع ساخته تا برای پیگیری قانونی اقدام شود.

در مورد ثبت نظرات شما در وب‌سایت arakoart، این حق برای آراکو آرت دات آی آر وجود دارد که نظرات حاوی محتوای مجرمانه یا خلاف مقررات وب‌سایت را حذف کرده یا در صورت لزوم برای پیگیری قانونی، از اطلاعات ثبت‌شده استفاده کند. شما با پذیرش قوانین و مقررات و استفاده از خدمات وب‌سایت ما، حق استفاده از اطلاعات خود را در چارچوب‌های برشمرده‌شده به فروشگاه اینترنتی  آراکو اعطا کرده و در این زمینه حق اعتراض را از خود سلب می‌کنید.

اطلاعات کاربران

هویت شخصی کاربران نزد آراکو محرمانه است و اطلاعات شخصی شما از طریق سایت به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌شود. مورد استثناء تنها هنگامی است که آراکو آرت بهرامی با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور، موظف باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای خانم بهرامی وجود ندارد و شما به صورت ضمنی با اعلام رضایت در استفاده از خدمات وب‌سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب کرده‌اید.
یادآوری این نکته ضروری است که نگهداری از رمز عبور و نام کاربری برای ورود به سایت بر عهده شخص شماست و لازم است برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی آن را تنها نزد خود نگه داشته و برای دیگران افشا نکنید.

در صورتی که شماره تلفن همراه خود را به شخص دیگری واگذار کنید، این وظیفه برای شما متصور می‌شود که برای جلوگیری از سوءاستفاده یا مشکلات احتمالی، شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدید را ثبت کنید. بنابراین مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد اشاره‌شده باشد، با شخص شماست و در این زمینه با قبول مقررات وب‌سایت، حق هرگونه ادعا علیه آراکو آرت را از خود سلب کرده‌اید.

گالری بهرامی در تلاش است تجربه‌ای امن و مطمئن را در خرید آنلاین برای شما رقم بزند. در این زمینه از هیچ اقدامی فروگذار نخواهیم کرد.