دکوراسیون

تابلو نقاشی پتینه کاری شده هدیه مناسبی است؟

هدیه تابلو نقاشی

وقتی به هدیه دادن به کسی فکر می کنید، احتمالاً اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند این است که چگونه می توانید روی قلب او اثر بگذارید.

چیزی که ما همیشه فراموش می‌کنیم این است که لازم نیست پول زیادی بدون تفکر برای هدیه‌ای خرج کنیم که حتی دوام زیادی نخواهد داشت!

آیا تا به حال به نقاشی و پتینه کاری به عنوان هدیه فکر کرده اید؟

خوب، بیشتر شما می گویید نه، زیرا گرایش ها در نقاشی ها و نامه ها خیلی قدیمی است. بگذارید به شما بگویم، مهم این نیست که چقدر پول خرج می کنید، بلکه به تلاش شما برای ایجاد یک تجربه شخصی برای کسی که به شما نزدیک است مربوط می شود.

نقاشی می‌تواند یکی از گزینه‌هایی باشد که برای هدیه دادن انتخاب می‌نمایید. خیلی از افراد روی هدیه گرفتن حساسیت زیادی داشته و استرس زیادی دارند که آیا طرف مقابل از چیزی که او خریده است خوشش می‌آید یا خیر؟

وقتی به یک پرتره یا یک نقاشی فکر می کنید، می دانید که قرار است مدت زیادی دوام بیاورد.

همچنین، وقتی نوبت به چیدن بهترین هدایا برای عزیزانتان می رسد، چه چیزی بهتر از هنر می تواند باشد؟

هنر یکی از بهترین راه ها برای ابراز احساسات صمیمانه شما نسبت به عزیزانتان است.

در فروشگاه هنری آراکو آرت دلایلی را برای این موضوع بیان خواهیم کرد تا با خیال راحت نقاشی را به عنوان هدیه انتخاب کنید.

منحصر به فرد بودن نقاشی

شاید کمتر کسی به این فکر کند که از نقاشی به عنوان یک هدیه هنری با ارزش استفاده نماید و همین دلیلی برای خاص بودن آن می‌باشد. از طرفی اگر شما لحظه‌ای زیبا و خاطره‌ای مشترک با طرف مقابل خود را روی بوم آورده و به هر شکلی آن را طراحی نمایید، برای او از هر هدیه گران قیمتی، جالب‌تر خواهد بود.

شاید بتوانید یک ساعت گران قیمت یا هر انتخاب عادی دیگری داشته باشید ولی مطمئن باشید نقاشی هدیه‌ای بسیار منحصر به فرد است که می‌تواند به طرف مقابل شما این را القا نماید که چه قدر به او توجه کرده و دوستش دارید.

از طرف دیگر فرض کنید برای سفارش تابلو نقاشی چهره اقدام می‌نمایید و صورت دوست خود را به زیباترین شکل ممکن روی بوم می‌آورید؛ این طبیعتا برای او خیلی خاص خواهد بود. اینکه ببیند چه قدر برای شما ارزش داشته تا زیبایی‌هایش را در نقاشی به او هدیه نمایید.

غیر قابل پیش بینی بودن نقاشی به عنوان هدیه

کمتر کسی از نقاشی به عنوان هدیه استفاده می‌کند. معمولا هدیه‌هایی که به مناسبت‌های مختلف خریداری می‌شوند، قابل پیش بینی هستند. برای مثال اگر بخواهید به مناسبت روز پدر هدیه‌ای تهیه کنید، تعدادی گزینه پیش فرض خواهید داشت که می‌توانید هر کدام را انتخاب کرده و تقریبا مطمئن هستید که پدر شما می‌تواند آن را حدس بزند.

ولی این خیلی جالب است که او یک نقاشی دریافت نماید که تمام عشق و محبت شما را احساس کند. این می‌تواند اوج خوشحالی را برای او داشته باشد و قطعا سوپرایزی مناسب خواهد بود.

خرید هدیه‌ای که تاریخ انقضا ندارد

نقاشی یکی از هدیه‌هایی است که به هیچ وجه تاریخ انقضا نداشته و قدیمی نخواهد شد. ارزش نقاشی شما به مرور زمان کم نخواهد شد و حتی مطمئن باشید که هیچ نسخه آپدیتی برای آن به بازار نمی‌آید که باعث قدیمی شدن نقاشی شما شود.

اگر انواع عطرهای گران قیمت یا لباس‌های خاص و زیبا را به عنوان هدیه انتخاب کنید، می‌توانید مطمئن باشید که این هدایا روزی از بین خواهند رفت. عطر طبیعتا به اتمام می‌رسد و لباس یا خراب می‌شود و یا کوچک خواهد شد. به همین دلیل ماندگار نیستند و برای همیشه خاطره ساز نخواهند شد.

تابلوی نقاشی شما برای همیشه می‌تواند باقی بماند و تداعی لحظات خوب را برای فرد مقابل ایجاد نماید. اما در نظر داشته باشید در زمان استفاده از این هنر به عنوان هدیه، به فرد آموزش‌های لازم برای نگهداری از تابلو نقاشی را بیاموزید.

نقاشی می‌تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد

حتما شما هم این را شنیده‌اید که نقاشی اگر طرح و کیفیت خوبی داشته باشد بعد از مدتی به گنجی طبیعی تبدیل خواهد شد. همه ما نقاشی‌های زیادی را می‌شناسیم که در حال حاضر ارزش بسیار زیادی داشته و حتی برای محافظت از آن‌ها، تدابیر امنیتی خیلی خاصی در نظر گرفته شده است.

برای مثال نقاشی مونالیزا یا نقاشی گل آفتاب گردان از نمونه‌هایی هستند که شاید نقاش آن‌ها در زمان کشیدن، اصلا به این فکر هم نمی‌کرد که روزی طرح او به این اندازه عزیز و برجسته شود. جالب است بدانید و‌نگوک تابلوی گل آفتاب گردان را به عنوان هدیه‌ای برای یکی از دوستان خود در نظر گرفته و اصلا برای این منظور آن را طراحی کرده است.

شما هم می‌توانید تابلویی نفیس را برای دوست خود خریداری نمایید و مطمئن باشید این می‌تواند برای او به عنوان سرمایه گذاری عمل کند. البته اگر به صورت کلی به این دید، به خرید نقاشی نگاه می‌کنید، بهتر است تابلوهایی نفیس و ارزشمند را خریداری کرده و هدیه دهید.

علاوه بر آن به صورت کلی کار دست همیشه ارزشمند است. ارزش هنر در جامعه ما شناخته شده می‌باشد و به همین دلیل زمانی که هنری که کار دست باشد را خریداری کرده و هدیه می‌دهید می‌توانید مطمئن باشید بعد از مدتی قیمت آن افزایش پیدا کرده و یک سرمایه عالی برای طرف مقابل شما محسوب خواهد شد.

فقط در فروشگاه اینترنتی آراکو آرت می‌توانید با هر بودجه‌ای تابلو نقاشی خریداری کنید

هر فردی زمانی که برای خرید هدیه اقدام می‌نماید معمولا میزان مشخصی بودجه را برای این کار در نظر می‌گیرد و در تلاش است تا هدیه‌ای مناسب با این بودجه را خریداری کند. تابلوی نقاشی این قابلیت را دارد که شما می‌توانید با هر بودجه‌ای، هدیه مورد نظر خود را خریداری کنید.

در واقع شما بودجه مورد نظر خود را به نقاش اعلام می‌کنید و با توجه به آن می‌توانید طرحی دوست داشتنی را دریافت نمایید. به طور کلی برخی موارد مانند بودجه در لیستی به عنوان مواردی که قبل از خرید تابلو نقاشی باید رعایت کنیم، به منظور سهولت در خرید و انتخاب تابلو مناسب آماده و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

نتیجه گیری

ما در این مطلب تلاش کردیم تا دلایلی مناسب برای خرید تابلوی نقاشی به عنوان هدیه را مطرح کنیم. گفتیم که این هدیه‌ای منحصر به فرد بوده و می‌تواند ماندگاری بالایی برای شخص مقابل شما داشته باشد.

این یکی از انواع هدایایی است که می‌تواند ارزش معنوی زیادی برای عزیز شما داشته باشد. نقاشی ماندگار است و برای همیشه می‌تواند خاطرات دوست داشتنی میان شما را زنده نگه دارد. این‌ها تمام دلایلی است که با توجه به آن‌ها، می‌توانید نقاشی را به عنوان هدیه‌ای نفیس انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *