اطلاعات خرید محصول

شما می توانید از طریق درگاه بانک های طرف حساب و به صورت آنلاین وجه سفارش خود را پرداخت کنید.

کالای شما برای تمام نقاط ایران از طریق پست پیشتاز ارسال می شود. در بعضی موارد و بر اساس نیاز، با هماهنگی مشتری از طریق تیپاکس نیز امکان ارسال وجود دارد.

تابلوها ابتدا در پلاستیک حباب دار پیچیده می شود و بعد در جعبه های کارتونی محکم قرار گرفته و به خوبی محافظت می شوند.

سفارش شما با توجه به حجم آن و محل زندگی شما، معمولا به فاصله ۵ تا ۸ روز کاری به دست تان خواهد رسید.

در مناسبت های مختلف کدهای تخفیف برای کاربران ارسال می شود. اما در صورتی که سفارش حجم بالا داشتید می توانید با ما تماس بگیرید و در صورت تایید کد تخفیف دریافت کنید.

اطلاعات سفارش

نخست باید در سایت ثبت نام کنید، پس از انجام این کار شما به عنوان کاربر سایت می توانید کالای مورد نظر خود را سفارش دهید و در آینده از مزایای عضویت در سایت استفاده کنید.

بله، شما می توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش هایی که در ساعات غیر‌کاری و یا در تعطیلات رسمی ثبت می شوند، در اولین ساعت های کاری روز بعد انجام می گیرند.

شما هم می توانید حساب کاربری ایجاد کنید و هم میتوانید تنها در هنگام خرید اطلاعات پستی خود را وارد کرده و خرید را انجام دهید.

بعد از تکمیل و پرداخت سفارش امکان تغییر سفارش وجود ندارد. مگر در موارد خاص که با هماهنگی مسئولین سایت و فقط در حد تغییر طرح مورد نظر امکان پذیر است.

بعد از تکمیل و پرداخت امکان انصراف از سفارش وجود ندارد. پس بهتر است قبل از نهایی کردن سفارش خود از خرید اطمینان حاصل کنید و در صورت داشتن هرگونه تردید با ما در میان بگذارید.

فروشگاه معتبر ایرانی

آراکو آرت در تمامی محصولات خود کیفیت و دقت متفاوتی را ارائه می دهد، که همراه با فرآیند سفارش گیری آسان و تعهد ما در خوش‌قولی، می توانید انتظار خرید بی دردسر و خوشایندی را از ما داشته باشید.

مشخصات تابلوها

انتخاب فایل های نقاشی با دقت زیاد انجام شده و کاملا به اثر اصلی وفادار است.

برای تسریع در تحویل سفارش و مناسب بودن قیمت تمام شده تابلو، از چند سایز مشخص استفاده می شود و ممکن است با سایز اصلی اثر برابر نباشند. و البته تا جایی که امکان دارد کمترین برش از محتوای اثر اصلی صورت می گیرد تا در محتوای آن تغییری ایجاد نکند.

نقاشی روی بوم و با رنگ اکرلیک کار می شود و نهایت کیفیت و ماندگاری را دارد.

نقاشی روی بوم های ساخته شده از چوب با دوام کشیده می شوند و ساختار مناسبی دارند.